Zakupy w aplikacji

Zakupy w aplikacji

Wróć

Zamówiłem produkt w Sklepie Play, ale go nie otrzymałem. Co mogę zrobić?

Przykro nam, że masz problemy z zakupem. Niestety w rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że nie otrzymasz tego, co kupiłeś, dokonując zakupu za pomocą urządzenia mobilnego. Może to być spowodowane na przykład utratą lub niestabilnym połączeniem internetowym urządzenia mobilnego podczas procesu płatności. Ale nie martw się, pomożemy Ci zdobyć to, co kupiłeś.

Jeśli kupiłeś Dolary piaskowe, pakiet lub jakikolwiek inny zakup w aplikacji w Lost Survivors za pośrednictwem Sklepu Google Play, ale niczego nie otrzymałeś, możesz wykonać kilka czynności:

1. Po prostu ponownie otwórz sklep w aplikacji; możesz wtedy otrzymać produkt.
2. Jeśli to nie rozwiąże problemu, zamknij aplikację i uruchom ją ponownie. Aby to zrobić, wymuś zatrzymanie gry w Ustawieniach urządzenia > Menedżer aplikacji.

Jeśli zamknięcie aplikacji gry nie pomogło, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Możesz to zrobić za pomocą przycisku powyżej lub poniżej tego artykułu.

Aby zweryfikować stan Twojego zakupu, będziemy potrzebować numeru zamówienia (zaczynającego się od GPA.**), który znajdziesz na potwierdzeniu otrzymanym e-mailem od Google. Skopiuj numer GPA w formie tekstu lub zrzutu ekranu i dołącz go do swojego zgłoszenia. W razie potrzeby możesz dowiedzieć się więcej o historii zakupów za pośrednictwem usług Google, a dokładniej za pośrednictwem tego linku.

Uwaga: Bez numeru zamówienia nie mamy możliwości śledzenia ani zwracania żadnych przedmiotów.

Każda transakcja w naszej grze przechodzi przez Google Play (lub iTunes, jeśli grasz na urządzeniu z systemem iOS). Dlatego musisz skontaktować się bezpośrednio z Google, jeśli nadal masz problemy, takie jak odrzucone płatności lub nieprawidłowe konto, podczas próby dokonania zakupu w aplikacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wsparcia Google, proszę dotknij tutaj.
Wybierz język