Przyjaźń

Przyjaźń

Wróć

Zaproś znajomego

„Zaproś znajomego” to program rekomendacji, w ramach którego możesz otrzymać dodatkowe nagrody i zapewnić swojemu przyjacielowi świetny start przy niewielkiej dodatkowej pomocy. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz przejść do zakładki Przyjaźń lub w Ustawieniach i nacisnąć „Zaproś”.


W następnym oknie przeczytasz instrukcje, co trzeba zrobić. Możesz po prostu nacisnąć przycisk „Zaproś” i wysłać znajomemu link z zaproszeniem za pomocą ulubionej aplikacji do przesyłania wiadomości. Im więcej znajomych zainstaluje grę i dołączy do niej za pośrednictwem łącza, tym więcej nagród możesz zdobyć.

Oto nagrody, które możesz zdobyć poza 100 energii, które otrzymasz za każdego znajomego:
  
Liczba znajomych
Diamenty
1
25
3
25
6
25
9
50
12
50
15
100

Uwaga: ważne jest, aby twój znajomy po raz pierwszy zainstalował grę za pomocą wygenerowanego przez ciebie linku, w przeciwnym razie nie otrzymasz nagrody. Ponadto twój przyjaciel musi osiągnąć poziom 8, a wy oboje musicie być na tym samym rynku, np: Europa. Na koniec ty i twój znajomy musicie zezwolić na udostępnianie danych w naszej grze, ponieważ dane te muszą zostać udostępnione w naszym systemie, aby zaproszenie zostało zarejestrowane. 
Wybierz język