Przyjaźń

Przyjaźń

Wróć

Nowy system przyjaźni — wszystko, co musisz wiedzieć!

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym systemie przyjaźni

Najpierw obejrzyj poniższy film:


Co się stało z przedmiotami z poprzedniego systemu przyjaźni?
Niektóre przedmioty i budynki stały się przestarzałe w nowym systemie i zostały wymienione na klisze lub inne zasoby. Budynki, które teraz nie pełnią aktywnej funkcji, zostały zamienione w dekoracje i zapewniają jednorazowe nagrody. Znajomi, którzy osiągnęli już wyższe poziomu, zyskają przewagę w nowym systemie.

Albumy zdjęć w grze
Gracze mogą teraz otrzymywać albumy ze zdjęciami zawierające zdjęcia ich znajomych. Te migawki przedstawiają jednego przyjaciela, a gracz potrzebuje określonej liczby migawek, aby odblokować i awansować tego przyjaciela.

Wyjątkowość przyjaźni
Każdy przyjaciel ma unikalną cechę, która definiuje jego szanse na zdobycie, nagród za awans i ulepszenia. Istnieją cztery rodzaje unikalności: pospolite, rzadkie, epickie i legendarne. Kolor migawek będzie odpowiadał poziomowi unikalności. Zwykły jest biały, Rzadki jest niebieski, Epicki jest fioletowy, a Legendarny jest pomarańczowy.

Maksymalny poziom i klisze
Jeśli gracz otrzyma migawkę dla znajomego, który jest już na maksymalnym poziomie, automatycznie zmieni się ona w kliszę. Klisza jest również nagrodą w wydarzeniach i innych momentach w grze. Można go wykorzystać do zakupu większej liczby albumów.

Rodzaje albumów
W grze dostępne są różne rodzaje albumów. Albumy mogą mieć różne unikalności, a także rozmiary.

Gdzie mogę zdobyć albumy?
Albumy możesz kupić za klisze lub zdobyć w inny sposób. Na przykład nabyć u kupców lub zebrać za etapy i wydarzenia. Możesz odebrać codziennie darmowy album i kupić album premium za diamenty.
Osoby z odblokowaną Złotą przepustką mogą również zdobyć dodatkowe albumy.

Gdzie mogę dostać kliszę?
Klisza może być nagrodą w różnych częściach gry. Można również konwertować powielone migawki przyjaciół, którzy są na najwyższym poziomie.

Przegląd przyjaźni
Przegląd przyjaźni pokazuje imię i nazwisko, status przyjaźni (tj. nieznajomy, przyjazny, najlepszy przyjaciel na zawsze), poziom przyjaźni, doładowania, nagrodę za następny poziom i wymagania do awansu.

Awansowanie przyjaciół
Awansowanie znajomych odblokuje dodatkowe zwierzęta, działki, szklarnie i budynki. Kiedy zakończysz etap lub zbierzesz skarby, istnieje szansa, że trafią się określone przedmioty, a szansa na ich pojawienie się rośnie wraz ze zwiększaniem poziomu znajomości. Rodzaj przedmiotu zależy od przyjaciela.

Ratusz i ulepszenia
Każdy znajomy ma jedno lub więcej ulepszeń, które poprawiają się wraz z każdym awansem. Zwykli przyjaciele mają jedno, ale rzadsi przyjaciele mogą mieć ich wiele. Wielu przyjaciół może mieć ten sam rodzaj ulepszenia, na przykład Jenny Mills i Julius oboje mają podwójną premię produkcyjną dla wytwórni karmy. Ulepszenia są uzależnione od poziomu postaci i grafika przyznawania nagród.

Jak przypisać znajomego?
Możesz poprzypisywać przyjaciół w ratuszu lub bezpośrednio w budynku, w którym chcesz zwiększyć produkcję.
Wybierz język