Ostatní

Ostatní

Zpět

Mohu používat obrázky a obsah ze hry do YouTube a podobně?

Prohlášení o toleranci pro video obsah

Tento formulář byl vytvořený pro ty, kteří chtějí vytvořit video obsah našich her. Vyplněním tohoto formuáře vytvoříte personalizované prohlášení o toleranci pro osobní kanál na stránkách Twitch, YouTube a jiných streamovacích stránkách či videa na vyžádání. Tento formulář pokrývá všechny hry vyvíjené a publikované firmou InnoGames.


Pamatujte prosím na to, že InnoGames nebudou podporovat tvůrce videa v případě, že bude vůči vytvořenému videu jakýkoliv nárok třetí stranou. Takové nároky mohou vést k vymazání vytvořeného video obsahu o našich hrách.Prohlášení o toleranci pro grafický obsah

Pokud chcete použít grafiku z našich her do vlastních profilů či nekomerčních stránek, vyplňte prosím tento formulář. Jeho vyplněním získáte personalizované prohlášení o toleranci pro použití grafického obsahu ze všech her vyvíjených a publikovaných firmou InnoGames.


Pamatujte prosím na to, že InnoGames se nebude účastnit řešení žádných nároků třetí strany vůči použití grafiky a na profilech, webových stránkách a podobně. V nejhorších případě může být člověk, který používá takovou grafiku, požádán o odstranění daného obsahu.


Dále tento formulář NEPODPORUJE vytváření odvozených prací inspirovaných naší grafikou. Pokud chcete něco takového vytvořit, kontaktujte nás prosím na email info@innogames.com.