Punkty Premium, Pakiety, Promocje

Punkty Premium, Pakiety, Promocje

Wróć

Zakupiłem produkt na moje urządzenie iOS ale go nie otrzymałem. Co mogę zrobić?

Przykro nam, że napotkałeś problemy z zakupem. Niestety czasami może się zdarzyć, że zakupione przedmioty na urządzeniu mobilnym nie zostaną właściwe dodane do konta. Przyczyną tego mogą być na przykład chwilowe problemy z połączeniem internetowym podczas próby zakupu. Nie ma jednak powodu do zmartwień, pomożemy uzyskać wszystkie zakupione przedmioty.

Jeśli zakupiłeś Punkty Premium, pakiet lub jakikolwiek inny przedmiot w Plemionach, lecz nie otrzymałeś niczego, możesz spróbować:
  1. otworzyć ponownie okno zakupów w aplikacji. wtedy przedmioty mogą zostać przyznane
  2. Jeśli to nie rozwiązało problemu. zamknąć aplikację i uruchomić ją ponownie.
Jak to zrobić prawidłowo w iOS 7 i wyższym: 
Wciśnij dwukrotnie przycisk Home, Zobaczysz małe okna aktywnych aplikacji.
Przesuń na prawo, by wyszukać aplikację do zamknięcia
Przesuń do góry aplikację którą chcesz zamknąć. 
Jeśli restart aplikacji Plemiona nie pomógł, proszę skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Możesz to zrobić wchodząc do menu Ustawienia w grze i wybierając przycisk Support. Kiedy założysz zgłoszenie proszę załącz do niego zrzut ekranu z rachunkiem w iTunes. Rachunek będzie wyglądał podobnie do tego:


Jak sprawdzić swój zakup w historii? Zobacz tu.
Uwaga: Jeśli transakcja w dalszym ciągu widnieje jako 'Oczekująca', nie możemy jeszcze pomóc i musimy poczekać aż Apple przetworzy płatność po swojej stronie.

Każda transakcja wykonana z aplikacji iOS przechodzi przez iTunes. Zatem musisz się skontaktować z Apple w przypadku problemów typu odrzucenie płatności lub błędne konto, jeśli próbujesz dokonać zakupu w aplikacji.    

Więcej informacji na temat sposobu kontaktu z iTunes znajdziesz tu.
Powiązane artykuły
Wybierz język