Punkty Premium, Pakiety, Promocje

Punkty Premium, Pakiety, Promocje

Wróć

Zakupiłem produkt na moje urządzenie z Android ale go nie otrzymałem. Co mogę zrobić?

Przykro nam, że napotkałeś problemy z zakupem. Niestety czasami może się zdarzyć, że przedmioty zakupione na urządzeniu mobilnym nie zostaną właściwe dodane do konta. Przyczyną tego mogą być na przykład chwilowe problemy z połączeniem internetowym podczas próby zakupu. Nie ma jednak powodu do zmartwień, pomożemy uzyskać wszystkie zakupione przedmioty.

Jeśli zakupiłeś Punkty Premium, pakiet lub jakikolwiek inny przedmiot w Plemionach przez usługi Google Play, lecz nie otrzymałeś niczego, otwórz w aplikacji ponownie okno zakupów.
Jeśli to nie rozwiązało problemu. zamknij aplikację i uruchom ją ponownie. By to zrobić wymuś zatrzymanie aplikacji Plemiona w urządzeniu przez opcje Ustawienia -> Aplikacje.

Jeśli wyłączenie aplikacji nie pomogło, proszę skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Możesz to zrobić wybierając opcję Support gry w Menu aplikacji, lub po prostu za pomocą przycisku pod tym artykułem.

W celu ustalenia statusu Twojego zakupu będziemy potrzebowali jego numeru (zaczynającego się od GPA.**), który odnajdziesz na rachunku w mailu otrzymanym z Google. Proszę skopiuj numer GPA w wiadomości lub jego zrzut ekranu i załącz go do zgłoszenia. Więcej informacji o historii zakupów w usługach Google znajdziesz w tym linku.

Notka: Bez numeru zamówienia, nie będzie możliwe rozwiązanie problemu.

Każda transakcja dokonana przez aplikację Android przechodzi przez Google Play. Zatem musisz się skontaktować z Google w przypadku problemów typu odrzucenie płatności lub błędne konto, jeśli próbujesz dokonać zakupu w aplikacji.
Więcej informacji znajdziesz tu.
Wybierz język