Quests

Quests

Naspäť

Umenie vojny

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Správne počty
Kým sa pustíš do bitky, je dôležité spoznať svojho protivníka, ale momentálne nemáme v tejto dedine žiadnych špiónov, ktorí by nám pomohli. Preto by sme mali proti našim nepriateľom postupovať opatrne. Môžeš použiť bojové hlásenie a zistiť, ako si naše jednotky počínali v bitke, a či dostávame nejaké bonusy, napríklad vieru a šťastie.
Fight 3 Vybojuj 3 boje s aspoň 20 zásobami jedla with at least 20 Provisions
250 x Drevo
250 x Hlina
250 x Železo
2
Dva spôsoby
V kasárňach uvidíš dve kategórie jednotiek, z ktorých si môžeš vybrať, útočné a obranné. Útočné jednotky, ako sú napríklad sekerníci, je výborné použiť proti dedinám na získanie koristi, kým obranné jednotky, ako sú napríklad kopijníci, je lepšie použiť na obranu našej dediny pred nepriateľskými jednotkami. Potrebujeme viac dobrovoľníkov pre našu armádu, ale keď sa pozrieš na informácie o každom type jednotky, uvidíš, že si vyžadujú rôzne zdroje. Napríklad, kopijníci vyžadujú len 1 zásobu potravín, kým ľahko vyzbrojené jazdectvo až 4. Naverbuj jednotky tvoriace 20 miest vo farme.
Dokonči verbovanie jednotiek za aspoň 20 zásob jedla
Liečiteľ
3
Liečiteľ!
Dobrý deň, veliteľ. Keď budeme mať v našej armáde liečiteľov, môžeme znížiť počet mŕtvych počas útokov na nepriateľské dediny. Pri ďalšom útoku na nepriateľa si jedného zober, aby sme mohli tvoje bojové jednotky udržať zdravé a v dobrej kondícii na ďalšie bitky.
Vybojuj jeden boj s aspoň 1 Liečiteľom a 10 zásobami jedla
2 Liečiteľ
Výber jazyka