Quests

Quests

Naspäť

Cesta obrany

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Meč a štít
Kopijníci sú dobrí, môj pane, ale len s nimi sa vojny vyhrávať nedajú. Musíme rozšíriť naše kasárne a zlepšiť vojenskú výučbu. Umožní ti to konečne naverbovať šermiarov.
Dosiahni úroveň 3 pre budovu Kasárne
10 Šermiari
2
Obrancovia
Dôležité je všímať si, ktoré jednotky sú účinné proti iným jednotkám. Kopijníci sú dobrí proti jazdeckým jednotkám, šermiari ľahko porazia pechotu a lukostrelci sú účinní proti iným jednotkám lukostrelcov. Ťažká jazda je veľmi drahá, ale je elitou obrany, pretože nemá žiadne slabé stránky. V mojej informačnom hlásení som uviedol silné aj slabé stránky našich jednotiek, keby si si ich chcel podrobnejšie preštudovať. Teraz, keď sú renovácie našich kasární hotové, môžeme začať cvičiť našich dedinčanov na šermiarov.
Naverbuj 10 Šermiari
10 Lukostrelci
3
Podpora !
Keď sme získali v provincii spojencov, môžeme im poslať podporu. Takto sa vyšlú naše jednotky na pomoc pri obrane spojeneckej dediny, kým nevydáš rozkaz, aby sa vrátili domov, alebo kým ich pán alebo pani spojeneckej dediny nepošle späť. Vyslanie vlny podporných bojových jednotiek môže byť znamením priateľstva a zárukou mieru medzi dvoma susediacimi dedinami. Ale pozor, môj pane, niektorí z týchto pánov a paní sú zákerní hadi čakajúci len na to, kedy prestanete dávať pozor, aby na vás mohli zaútočiť.
Podpor jednu dedinu s aspoň 1 Kopijníkom
2 Taktici
4
Taktika
S taktickým dôstojníkom v tvojej armáde sa budú môcť jednotky presúvať po svete oveľa rýchlejšie. Rýchlejším presunom môžeš prekvapiť nepriateľa a zaútočiť predtým, ako si bude môcť pripraviť obranu.
Podpor jednu dedinu s aspoň 1 Šermiarom a Taktikom
2 Taktici
Výber jazyka