Quests

Quests

Naspäť

Predavač na trhovisku

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Väčší a lepší palác
Ako viete, môj Liege, vaše veliteľstvo je viac než len krásne miesto na život, ale aj prosperujúce veliteľské centrum na rozkazovanie vašim ľuďom. Aby sme však rozšírili naše plány mesta, musíme vybudovať lepšiu byrokraciu, ktorá zvládne všetky papierovanie. Verím, že sa tvojmu poddanému podarí rozdeliť so severným krídlom?
Dosiahnite úroveň budovy 6 pre Hlavnú budovu
1.500 x Drevo
1.500 x Hlina
1.500 x Železo
2
Všetko je to o obchode
Obchod je dôležitou súčasťou každodenného života obyčajných dedinčanov. Tvoji ľudia tvrdo pracujú v baniach, ťažia drevo a kopú, ale obchodníci nám umožňujú vymieňať nadbytočné zdroje za zdroje, ktorých máme nedostatok. Keby sme investovali do trhu, mohli by sme prilákať viac obchodníkov a umožniť im, aby rozšírili svoje obchodovanie, čím by sme zvýšili množstvo surovín, ktoré by sme mohli predať.
Dosiahni úroveň 1 pre budovu Trhovisko
600 x Drevo
600 x Hlina
600 x Železo
3
Obchodná dohoda
Teraz, keď máme zriadený trh, môžeme vytvoriť obchodnícku ponuku. Obchodník potom zoberie naše suroviny a predá ich v inej dedine. Potom nám dodá konkrétne suroviny, ktoré sme potrebovali. Dávaj si však pozor, môj pane, s kým obchoduješ, pretože určite nechceš pomáhať nepriateľovi.
Vytvor jednu trhovú ponuku
Zníženie nákladov na výstavbu
4
Ponuka, ktorá sa neodmieta
Rovnako, ako my vytvárame a posielame obchodnícke ponuky na predaj do susedných dedín, obchodníci v našom meste budú tiež dostávať ponuky od našich susedov. Často kontroluj trh, aby si videl, či obchodník náhodou nepredáva tovar, ktorý potrebuješ.
Prijmi jednu trhovú ponuku
Okamžitý obchod
Výber jazyka