Quests

Quests

Naspäť

Špionáž

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Cesta do krčmy
Musíme pridať krčmu do infraštruktúry našej dediny, aby sme z toho mali prospech. Krčma nielenže zlepší celkovú spokojnosť ľudí, ale otvoria sa pre teba aj úplne nové možnosti dohľadu, môj pane.
Dosiahni úroveň 8 pre budovu Hlavná budova
2.000 x Drevo
2.000 x Hlina
2.000 x Železo
2
Krčma
Krčma je skvelé miesto, kde si môžu dedinčania odpočinúť a relaxovať, ale je tu aj iný dôvod, môj pane. Chcel by som ťa zoznámiť s jednou osobou, s majstrom špionáže. Súhlasil, že sa s tebou stretne, keď bude krčma postavená.
Dosiahni úroveň 1 pre budovu Krčma
500 x Drevo
500 x Hlina
500 x Železo
3
Špionáž a bezpečnosť
Môj pane, chcel by som ti ponúknuť moje služby a umožniť ti prístup do mojej špionážnej siete. Tvoje vojsko tvoria mladí muži, ale špiónom môže byť hocikto. Dovoľ mi, aby som vycvičil jedného z tvojich dedinčanov v mojom umení, a potom zistíš moju hodnotu.
Vytrénuj jedného špióna
Zníženie nákladov na výstavbu
4
Tajná misia
Teraz, keď sú tvoji špióni vycvičení, mali by sme vyskúšať ich schopnosti. Vyšli ich do nepriateľského mesta, aby zhromaždili dôležité informácie o budovách alebo jednotkách v dedine. Keď nepriateľ nemá vlastných špiónov, nemá žiadnu šancu odhaliť tých našich.
Vyšpehuj niekoho jedenkrát
Odomknutie výskumu
5
Protiopatrenia
Jediná lepšia vec, ako zdolanie nepriateľských špiónov, je ich oklamanie. V tvojej dedine môžeme urobiť protiopatrenia na oklamanie nepriateľských špiónov. Môžeme zamaskovať naše budovy tak, aby vyzerali dôležitejšie alebo menej dôležité, ako v skutočnosti sú. Na hradby môžeme dať umiestniť makety, aby to vyzeralo tak, že nás obraňuje viac bojových jednotiek. Môžeme premiestniť naše jednotky tak, aby to vyzeralo tak, že naši kopijníci sú sekerníci a sekerníci sú kopijníci. Alebo môžeme zriadiť výmennú sieť, kde moje koketné špiónky dokážu vymámiť z nepriateľov nejaké informácie o ich domove.
Aktivuj jedno protiopatrenie
2 Majstri koristi
Výber jazyka