Quests

Quests

Naspäť

Tajomstvá úspechu

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Viac jednotiek, menej času
Naši nepriatelia sú stále silnejší a my musíme rýchlejšie verbovať jednotky, aby sme sa im vyrovnali. Viac tréningových priestorov a lepší učitelia nám umožnia rýchlejší výcvik jednotiek naverbovaním chlapcov a ich vyformovaním na bojovníkov.
Dosiahni úroveň 10 pre budovu Kasárne
20 Lukostrelci
2
Achillova päta
Naša dedina sa rozrastá a naše farmy produkujú nadbytok zásob potravín pre ľudí. Verím, že teraz je ideálny čas, aby noví mladí regrúti prešli výcvikom, ale je na tebe, aký typ bojovej jednotky chceš vytvoriť. Začal som s výcvikom skupinky jazdcov, učím ich, ako používať luk na koni. Mali by byť pripravení s touto novou vlnou regrútov.
Naverbuj jednotky za aspoň 60 zásob jedla
5 Lukostrelci na koňoch
3
Rýchly náraz
Keď sú naše bojové jednotky vonku a bojujú s barbarmi a nepriateľskými vojakmi, sme sami zraniteľný pri útokoch. Môžem navrhnúť, aby sme spevnili naše hradby na ochranu dediny. Pevnejšie hradby povzbudia naše bojové jednotky pri obrane našej dediny pred prichádzajúcimi útokmi.
Dosiahni úroveň 6 pre budovu Hradby
800 x Drevo
4
Viac bojov!
Veliteľ! Keď naša armáda sedí vo vnútri hradieb, nemáme z toho žiadny osoh. Pošli ich von, aby ukoristili bohatstvo a priniesli ti zdroje, ktoré potrebuješ, aby si vybudoval skvelé hlavné mesto!
Vybojuj 10 bojov s aspoň 40 zásobami jedla
1.500 x Drevo
1.500 x Hlina
1.500 x Železo
Výber jazyka