Quests

Quests

Naspäť

Modrá krv

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Podperné stĺpy
Pomocou našej hlavnej budovy môžeme dať vybudovať dodatočné priestory pre šľachtu, a podporiť tak pokrok a expanziu. Načrtol som plány pre akadémiu. Môžeme tam raziť zlaté mince a vysielať našu šľachtu do iných dedín a informovať ich o tvojom veľkom hrdinstve.
Dosiahni úroveň 20 pre budovu Hlavná budova
Zníženie nákladov na výstavbu
2
Akadémia
Chatrče a búdy sú dobré pre pospolitý ľud, ale páni a panie potrebujú viac. Akadémia môže poskytnúť primerané štvrte pre tých, ktorí majú urodzený pôvod, čo nám zároveň umožňuje vytvoriť si vlastnú menu.
Dosiahni úroveň 1 pre budovu Akadémia
10.000 x Drevo
10.000 x Hlina
10.000 x Železo
3
Razenie mincí
Tieto zlaté mince s tvojim vyobrazením, budú už čoskoro v obehu v celej provincii. Musíme začať s ich výrobou a presvedčiť šľachtu, aby ich používala pri vyjednávaniach. Teraz, keď máme prototyp, bude môcť každá dedina, ktorú vlastníš, raziť tieto mince a čoskoro budeme mať prosperujúcu ekonomiku.
Vyraz jednu zlatú mincu
10.000 x Drevo
10.000 x Hlina
10.000 x Železo
4
Šľachtic
Dovoľ mi, aby som sa k tebe pripojil pri ďalšom útoku na nepriateľskú dedinu. Presvedčím obyčajných ľudí, aby sa pridali na našu stranu. V uliciach budú demonštrácie, kde budú ľudia hlásať, že ty si skutočným pánom tohto územia. Zrieknu sa svojich pánov a padnú pred tebou na kolená, môj pane.
Maj jedného Šľachtica
2 Podvodníci
Výber jazyka