Quests

Quests

Naspäť

Majster vojska

Časť
Názov
Popis
Požiadavky
Odmena
1
Majster zbraní
Rozšírenie našich kasární o technické oddelenie nám môže veľmi pomôcť lepšie pochopiť zbrane na obliehanie. Keď budeme mať viac matematicky zdatných vojakov, naše obliehacie stroje nikdy neminú cieľ!
Dosiahni úroveň 18 pre budovu Kasárne
3 Zníženie nákladov na výstavbu
2
Majster bojovníkov
Teraz je len na tvojom rozhodnutí, môj pane, do ktorých jednotiek budeme investovať. S rastúcou armádou rastú aj náklady na drevo, hlinu, železo a zásoby potravín pre naše bojové jednotky, ale všetky sú svojím spôsobom užitočné. Rozhodnutie nechám na tebe, môj pane, pretože len ty vieš najlepšie rozhodnúť o tom, ktoré jednotky máme naverbovať.
Dokonči verbovanie jednotiek za aspoň 400 zásob jedla
5.000 x Drevo
5.000 x Hlina
5.000 x Železo
3
Majster verbovania
Správca surovín vždy chce, aby sme boli skromní, ale žiadny držgroš ešte vojnu nevyhral! Naverbujme toľko mladých statočných mužov, koľko môžeme!
Maj jednotky za minimálne 1.000 zásob jedla
Denná ponuka jednotiek
4
Majster útokov
Naše päste budú formovať túto krajinu na najúžasnejšiu provinciu pod jednou vlajkou! Dajme nášmu nepriateľovi pocítiť našu silu, keď budeme rabovať a prinášať korisť z ich zeme! Za nášho veliteľa!
Vybojuj 30 bojov s aspoň 60 zásobami jedla
5 Veľmajstri
5 Liečiteľ
5 Majstri koristi
5
Vyššie hradby
Postavili sme hradby okolo celého mesta, ale ako sa naše územie rozrastá, viac častí zostáva nechránených. Navrhujem pridať viacero úsekov hradieb na ochranu tvojich nových statkov a malých chatrčí. Čím lepšiu obranu budeme mať, tým menšie budú straty na životoch, keď nám nepriateľ zaklope na dvere.
Dosiahni úroveň 10 pre budovu Hradby
2.000 x Hlina
Výber jazyka