Görevler

Görevler

Geri

Savaş Sanatı

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Doğru hesap
Savaşa gitmeden önce düşmanı ölçüp tartmak önemlidir ancak şu anda köyümüzde bize yardım edebilecek hiçbir Casus yok. Bu şekilde düşmanlarımıza tedbirle yaklaşmalıyız. Savaş raporlarına bakarak birimlerimizin savaştaki performansı ile inanç veya şans gibi bonusların alınma durumunu görebiliriz.
En az 20 Erzak ile 3 savaşa katıl
250 x Odun
250 x Kil
250 x Demir
2
İki türlü
Kışlada saldırı ve savunma olmak üzere seçebileceğin iki kategoriyi göreceksin. Baltalı Dövüşçü gibi saldırı birimleri köylerden ganimet almak için kullanılma konusunda harikadır ve Mızraklı gibi savunma birimleri de köyümüzü düşman birimlerine karşı güvende tutma konusunda daha iyidir. Ordumuzda daha fazla gönüllüye ihtiyaç var, ancak her bir birimin bilgisine bakarsan farklı kaynaklar gerektirdiklerini göreceksin. Örneğin Mızraklı sadece 1 erzak gerektirirken hafif süvari 4 erzaka ihtiyaç duyar. Toplamı 20 erzak eden birimler istihdam edelim.
En az 20 Erzak için birim istihdam etmeyi bitir
Sıhhiye
3
Sıhhiye!
Merhaba Komutan! Orduda sıhhiyecilere sahip olduğumuzda düşman şehirlerine saldırdığımızdaki kayıp miktarını azaltabiliriz. Gelecekteki savaşlarda birliklerinin sağlıklı ve zinde kalmaları için bir sonraki düşman işgaline onlardan birini götür.
En az bir Sıhhiye ve 10 Erzak ile bir savaşa katıl
2 Sıhhiye
Dil seç