Quests

Quests

Geri

Savunma Yolu

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Kılıç ve Kalkan
Mızraklılar iyidir ancak Efendim sadece onları kullanarak savaş kazanamayız. Kışlamızı genişleterek askeri öğretilerimizi iyileştirmeliyiz. Bu sayede nihayet Kılıçlı istihdam edebileceksin.
Kışla bina seviyesi 3'e ulaş
10 Kılıçlı
2
Savunanlar
Hangi birimlerin diğerlerine karşı etkili olduğunu göz ardı etmemek önemlidir. Mızraklılar; süvari birimlerine karşı iyidir, Kılıçlılar; piyadeleri kolaylıkla alt eder ve Okçular ise diğer okçu birimlerine karşı etkilidir. Ağır Süvariler pahalıdır fakat hiçbir zayıf noktaları olmadığı için savunmada elit bir yere sahiptir. Ayrıntılı olarak incelemek istersin diye birimlerimizin güçlü ve zayıf yönlerini bilgi raporumda belirttim. Kışla tadilatlarımız tamamlandığına göre köylülerimizi Kılıçlı olarak eğitmeye başlayabiliriz.
10 Kılıçlı istihdam et
10 Okçu
3
Destek!
Bu bölgede ittifaklar kurduğumuza göre onlara destek gönderebiliriz. Bu işlem birimlerimizi sen geri çağırana veya o köyün lordu ya da leydisi geri gönderene kadar savunulan köyü savunmaya gönderir. İki komşu köy arasında destek birlikleri göndermek bir arkadaşlığın göstergesi sayılabilir ve iki şehir arasındaki barışı simgeleyebilir. Ancak Efendim, dikkatli olun, bazı lordlar veya leydiler kalkanını indirmeni bekleyen hain yılanlardır.
En az 1 Mızraklı ile bir köy destekle
2 Taktikçi
4
Taktikler
Ordunda bir Taktikçi subay sayesinde birimler dünyada çok daha hızlı ilerleyebilir. Daha hızlı ilerleyerek düşmana sürpriz yapabilir ve onlar savunmalarını hazırlayamadan onları bozguna uğratabilirsin.
En az 1 Kılıçlı ve birTaktikçi ile bir köy destekle
2 Taktikçi
Dil seç