Görevler

Görevler

Geri

Pazar Çığırtkanı

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Daha büyük ve daha iyi bir saray
Bildiğin gibi Efendim, Karargâhın içinde yaşadığın güzel bir yerden ibaret değil, ayrıca halkına emirlerini verdiğin gelişen bir komuta merkezi. Ancak şehir planlarımızı genişletmek için bu kağıt işlerini üstlenecek daha iyi bir bürokrasiye ihtiyacımız var. Efendimin kuzey kanadını bırakacağına güvenmeli miyim?
Karargah bina seviyesi 6'ya ulaş
1.500 x Odun
1.500 x Kil
1.500 x Demir
2
Bütün mesele ticaret
Ticaret, sıradan bir köylünün günlük hayatında önemli bir yer tutar. Halkın madende kazarak, keresteleri yığarak ve kil çıkararak sıkı çalışır ancak tüccarlar bizde eksik olan kaynakları stoklarımızda fazla olan kaynaklar karşılığında edinmemize yardımcı olur. Pazara yatırım yaparsak daha fazla tüccarı şehrimize çeker ve işlerini genişleterek takas edebileceğimiz kaynak miktarını arttırabiliriz.
Pazar bina seviyesi 1'e ulaş
600 x Odun
600 x Kil
600 x Demir
3
Al ya da git
Artık bir pazarımız olduğuna göre tüccarda bir teklif oluşturabiliriz. Daha sonra kaynaklarımızı alarak başka bir şehirde takas ederler. Sonrasında istediğimiz kaynağı getirirler. Kiminle ticaret yaptığına dikkat et, Efendim, düşmana yardım etmek istemeyiz.
Bir pazar teklifi oluştur
İnşa Maliyeti Azaltma
4
Reddedemeyeceğin bir teklif
Tıpkı tüccar için komşu kasabalarda satabileceği teklifler yaratabileceğimiz gibi şehrindeki tüccar da komşularımızdan gelen teklifleri görebilir. İhtiyacın olan malların tüccarda olup olmadığını görmek için pazarı sıkça kontrol et.
Bir pazar teklifini kabul et
Anında Ticaret
Dil seç