Görevler

Görevler

Geri

Casusluk

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Tavernaya doğru giden yol
Bir Tavernadan faydalanabilmek için şehrimizin altyapısını iyileştirmemiz gerekiyor. Taverna sadece halkın genel mutluluğunu arttırmaz, ayrıca sizin de izleyebileceğiniz yeni bir alan açar.
Karargah bina seviyesi 8'e ulaş
2.000 x Odun
2.000 x Kil
2.000 x Demir
2
Taverna
Taverna, köylülerinizin dinlenmesi ve rahatlaması için harika bir yerdir ancak başka bir amacı daha vardır, Efendim. Seni tanıştırmak istediğim biri var, Casus Ustası, seninle Taverna inşa edildikten sonra buluşmayı kabul etti.
Taverna bina seviyesi 1
500 x Odun
500 x Kil
500 x Demir
3
Casus ve Güvenlik
Efendim, casus ağıma erişebilmenize olanak tanıyarak sunduğum hizmetlerin yelpazesini arttırmak istiyorum. Ordun genç adamlardan oluşuyor ancak casus herhangi biri olabilir. Köylülerinden birine sanatımı öğretmeme izin verirsen kıymetimi anlarsın.
Bir Casus yetiştir
İnşa Maliyeti Azaltma
4
Gizli misyon
Casusunuz eğitildiğine göre yeteneklerini sınayabiliriz. Köydeki binalar veya birimler hakkında önemli bilgiler toplayabilmeleri için onları bir barbar köyüne gönderin. Eğer düşmanın kendi casusu yoksa, bizden birini tespit etme şansı olmayacaktır.
Bir defa gözetle
Teknoloji Kilidi Aç
5
Önlemler
Düşman Casusları ile savaşmaktan daha iyi olan tek şey onları kandırmaktır. Bir düşman casusunu kandırmak için karşı önlemler alabiliriz. Binalarımızı Kamufle edebilir, bizim için daha önemli veya daha önemsizmiş gibi gösterebiliriz. Bizi savunan daha fazla birlik varmış gibi görünmesi için duvarın üzerine Taklitler yerleştirebilirim. Birliklerimizin yer değiştirmesini sağlayarak Mızraklılarımızın Baltalı Dövüşçü, Baltalı Dövüşçülerimizin de Mızraklı gibi görünmesini sağlayabilirim. Veya bir değişim ağı kurarak biraz daha becerikli olan casuslarımızın düşman casuslarının memleketi ile ilgili biraz bilgi sızdırmasını sağlayabilirim.
Bir önlemi etkinleştir
2 Ganimetin Efendisi
Dil seç