Görevler

Görevler

Geri

Askeri Kudret

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Eğitim Alanı
Kışlamızı ne kadar genişletirsek o kadar fazla askeri teknolojiye erişebiliriz. Eğitim Alanı oluşturarak ordunun disiplinini 33% artırabilirsin. Disiplin, ordunun varış süresi tahminini artırır, bu sayede birimleri daha net bir bilgi ile yollarsın. Bu savaşın gidişatını değiştirebilir.
Kışla bina seviyesi 7'ye ulaş
500 x Odun
500 x Kil
500 x Demir
2
Gelişmiş direnç
Heykelin iyileştirilmesi sayesinde bu kul emirleri daha verimli bir şekilde yerine getirir. Benim yanımda yürüyenler dirençle dolar ve topraklarında hızla ilerler. Sana hizmet etmek için buradayım, Efendim.
Heykel bina seviyesi 2'ye ulaş
Kutsal şövalyeyi anında istihdam et
3
Duvarlarla Kaplı
Efendim, zaman bulduğunuzda Duvara astığım raporlara bakın. Burada Duvarın sunduğu mevcut koruma bonusunu ve bir sonraki seviye yükseltildiğindeki tahmini korumayı görebilirsin. Duvarımız harika köyümüzü korurken ilk savunma hattımızdır, öncelik verilmesini öneririm.
Duvar bina seviyesi 4'e ulaş
600 x Kil
4
Saldırı en iyi savunmadır
Komutan, saldırı birimlerimizi savaş alanında tutup çevremizdekileri yağmalamamız ve yıkmamız çok önemli, savunma birimlerimiz bu esnada Duvarın arkasında kalarak köyümüzü koruyabilir. Düşmanımız saldırı birimlerimiz şehirdeyken saldırırsa ağır yenilgi riskine sahip oluruz.
En az 30 erzak ile 10 kere savaş
5 Ganimetin Efendisi
Dil seç