Görevler

Görevler

Geri

Başarının Sırları

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Daha fazla birim, daha kısa süre
Düşmanlarımız gittikçe güçleniyor, bizler de onlarla rekabet etmek için birimleri daha hızlı istihdam etmeliyiz. Daha fazla idman odası ve daha iyi eğitmenlerle birimleri daha hızlı üretebilir, oğlanları silahlı adamlara dönüştürebiliriz.
Kışla bina seviyesi 10'a ulaş
20 Okçu
2
Zayıf nokta
Şehrimiz büyüyor, çiftliklerimiz halkımız için fazladan erzak üretiyor. Bu günlerin yeni askerleri eğitime tabi tutmak için doğru zaman olduğunu düşünüyorum ama ne tür birlik olarak eğiteceğin sana kalmış. Birkaç işe yarar atlı eğitmeye başladım, onlara at sırtında ok atmayı öğretiyorum. Bu yeni asker dalgasıyla hazır olmalılar.
En az 60 erzaklı birim istihdam et
5 Atlı Süvari
3
Hız takviyesi
Birliklerimiz barbarlar ve düşman askerleriyle savaşmaya giderken kendimizi saldırıya açık bırakıyoruz. Köyü korumak için duvarlarımızı güçlendirmemizi öneriyorum. Daha güçlü duvarlar birliklerimize köye gelen saldırılara karşı savunurken güven verir.
Duvar bina seviyesi 6'ya ulaş
800 x Odun
4
Daha fazla muharebe!
Komutan! Ordumuz duvarların içinde boş boş otururken hiçbir işe yaramıyor. Onları zenginlikleri yağmalamaya ve başkentini harika kılman için gerekli olan kaynakları getirmek için dışarı gönder!
En az 40 erzak ile 10 kere savaş
1.500 x Odun
1.500 x Kil
1.500 x Demir
Dil seç