Görevler

Görevler

Geri

Asil Kan

Bölüm
İsim
Açıklama
Talep
Ödüller
1
Kolonları destekle
Karargâhımızda soylular için daha fazla alan olduğu için ilerleme ve genişlemeyi teşvik ediyoruz. Bir Akademi planının taslağını çizdim, bu sayede sikke basabilir ve soyluları diğer köylere göndererek yiğitliklerinizden bahsetmelerini sağlayabilirim.
Karargah bina seviyesi 20'e ulaş
İnşa Maliyeti Azaltma
2
Akademi
Küçük evler ve kulübeler sıradan insanlar için sorun yaratmasa da lordlar ve leydiler daha fazlasına ihtiyaç duyar. Akademi, soylu kanı taşıyanlar için yeterli alan sunar ve kendi para birimimizi yaratma fırsatı sunar.
Akademi bina seviyesi 1'e ulaş
10.000 x Odun
10.000 x Kil
10.000 x Demir
3
Sikke Bas
Yüce efendimizin yüzünün basıldığı bu sikkeler yakında bölgenin her yerinde dolaşıma girecek. Bunları üretmeye başlamalı ve soyluları görüşmelerinde bu sikkeleri kullanmaya ikna etmeliyiz. Prototip bizde olduğuna göre sahip olduğun herhangi bir köyde bu sikkeleri basabilirsin ve ekonomin yakında gelişir.
Bir Sikke bas
10.000 x Odun
10.000 x Kil
10.000 x Demir
4
Asilzade
Bir sonraki düşman köyü işgalinde sana katılmama izin ver. Sıradan insanları senin davana çekeceğim. Sokaklarda ayaklanmalar olacak, insanlar senin bu toprakların gerçek lideri olduğunu haykıracak. Lordlarını inkar ederek senin önünde diz çökecekler, Ekselansları.
Bir Asilzade sahibi ol
2 Düzenbaz
Dil seç