Dołącz do nas

Dołącz do nas

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby ubiegać się o stanowisko jako wolontariusz w zespole Tribal Wars 2! Stawiamy na poczciwych członków, aby utrzymać miłe i uczciwe środowisko dla naszych graczy. 

Następna strona zawiera krótki wniosek, jeden dla pozycji operatora w grze i jeden dla pozycji moderatora Forum. Wnioski są poufne i tylko Community Manager może je zobaczyć - nie będą one dostępne do wglądu publicznego, więc relaks! W powyższych zakładkach można znaleźć krótki opis każdej roli, obie są niezbędne w utrzymaniu wiarygodnej społeczności. Proszę wybrać preferowaną rolę i uzupełnić wniosek w całości, i tak uczciwie, jak to możliwe. Nie oczekuję doskonałości, ale im więcej informacji podasz na temat Twojego doświadczenia, tym większe szanse! Należy pamiętać, że proces aplikacji wymaga czasu, nie denerwuj się podczas oczekiwania, proces podejmowania decyzji może być ograniczony przez ilość wakatów na dane stanowisko i nie musi być odzwierciedleniem Twojej aplikacji. Jeśli aplikacja nie powiedzie się to będziemy trzymać ją do rozpatrzenia w przyszłości. Brak odpowiedzi dotyczy odrzuconych wniosków, ale zawsze można ponownie aplikować w późniejszym terminie. 

Przed rozpoczęciem aplikacji, istnieje kilka rzeczy, którymi chcielibyśmy podzielić się z Wami: 
1) Wszyscy kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat lub więcej, nie robimy wyjątków od tej zasady, więc jeśli nie masz wymaganego wieku to musisz jeszcze poczekać z aplikacją. 
2) Skype jest wymagany dla wszystkich rozmów. Przeprowadzamy rozmowy za pomocą czatu głosowego, więc potrzebny będzie mikrofon, jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić to niestety nie będziemy mogli rozważyć Cię jako członka zespołu. 
3) Jako wolontariusz będziesz musiał zobowiązać się do swoich obowiązków, które zajmą od 10-15 godzin tygodniowo. 

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz żebyśmy rozważyli Twoją kandydaturę, wypełnij aplikację. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję powitać Cię jako nowego członka zespołu Tribal Wars 2!