Technické potíže

Technické potíže

Zpět

Hra se úplně restartovala - přišel jsem o veškerý pokrok. Jak ji vrátit do původního stavu?

Herní účet se nikdy nezresetuje nebo nesmaže, pokud nebyl neaktivní alespoň po dobu 30 dnů. Někdy se ale může stát, že účet vypadá jako smazaný nebo zresetovaný, což může být způsobeno hned několika důvody:

  • Pokud do adresního řádku zadáte adresu www.elvenar.com/, budete automaticky přesměrování na jazykovou mutaci, která odpovídá vaší poloze, v našem případě té české. Když se podíváte na hlavní stránce hry na horní lištu, uvidíte malou vlajku. Tato vlajka označuje server, který jste navštívili. Některé jazyky mají více než jeden sever (například US, EN i Beta verze používají angličtinu), takže se při výběru vlajky ujistěte, že vybíráte správnou verzi.
  • Některé jazykové verze mají navíc vícero herních světů (například Arendyll či Winyandor). Ujistěte se tedy, že se přihlašujete na svět, kde jste již dříve hráli.
  • Dalším důvodem může být Vaše nečinnost. Pokud jste nebyli více jak 30 dní aktivní, mohl být Váš účet z daného serveru smazán.

Pokud by se Vám i tak nepovedlo Váš problém vyřešit, nebojte se prosím a napište nám! Náš tým herní podpory by Vám měl být schopen pomoci. Stačí vpravo nahoře kliknout na tlačítko "Kontaktujte nás", kde nám Váš problém můžete popsat. Rádi Vám pomůžeme!

Výběr jazyka