Kotlík

Kotlík

Naspäť

Kotlík: Ako Kotlík funguje?

Kotlík je rozdelený do troch rôznych fáz:

PrípravyToto je moment, keď sa vlastne nič nedeje, Čarodejnica zbiera ingrediencie pre váš elixír, takže kotlík nebude dostupný. Uvidíte správu zanechanú čarodejnicou, aby ste sa vrátili neskôr! V ľavom hornom rohu budete mať informáciu o tom, koľko času zostáva, kým sa čarodejnica vráti s ingredienciami (od 00:00 v sobotu do 00:00 v nedeľu nie je kotol k dispozícii).


•Varenie

Toto je moment, na ktorý ste čakali, pretože je čas uvariť si svoj mocný elixír! Začnite kliknutím na „Pridať prísady“! (K dispozícii od 00:00 v nedeľu do 00:00 v sobotu).

Môžete skombinovať až 25 ingrediencií a vytvoriť jeden elixír. Môžete zmiešať akúkoľvek zložku, či už s diamantmi alebo s čarodejníckymi bodmi. Môžete tiež použiť tú istú prísadu niekoľkokrát, aby ste dosiahli čo najlepší efekt lektvaru! Váš elixír bude mať rôzne účinky v závislosti od toho, aké ingrediencie si vyberiete a v akom poradí!

Fragmenty kúziel majú tiež veľmi dôležitú úlohu vo vašom elixíre, ak chcete mať šancu odomknúť nejaký kritický efekt. Fragmenty kúziel možno pridávať každých 1000 jednotiek, alebo ak chcete, môžete namiesto nich použiť diamanty; tieto môžu byť pridané každých 25 jednotiek pre rovnaké percento účinku.
Keď skončia vaše poháre trofejí, skončí sa aj váš elixír a vy prejdete do ďalšej fázy a poslednej fázy kotla, do Štúdia!•Štúdium

Fáza štúdia je miesto, kde môžete vylepšiť svoje obľúbené efekty! Táto fáza je k dispozícii medzi 00:00 v nedeľu a 00:00 v sobotu, hneď ako si uvaríte svoj elixír!


V ľavom hornom rohu máte indikáciu zostávajúceho času (Ak do konca kotla zostáva menej ako 24 hodín, čas sa zobrazí červenou farbou). Začnite stlačením tlačidla „Zlepšiť efekty“.

Po kliknutí na tlačidlo „Zlepšiť efekty“ môžete začať používať čarodejnícke body, ktoré ste nepoužili vo fáze varenia.

Všetky efekty majú 100 úrovní vylepšení! Keď vylepšíte efekt, jeho výhoda sa použije budúci týždeň, ak môžete získať svoje poháre na trofeje, aby ste tento efekt znova aktivovali! Ak nie ste úspešní, nebojte sa; pokrok v zlepšovaní nie je stratený; to znamená, že v nasledujúcom týždni budú účinky na rovnakej úrovni, ako ste ich opustili!Výber jazyka