Teknik Sorunlar

Teknik Sorunlar

Geri

Oyunum kendini yeniden başlatmış görünüyor - tüm ilerlememi kaybettim. Eski oyunuma nasıl geri dönebilirim?

Bir oyun hesabı, en az 30 gün boyunca hesaba giriş yapılmaması durumu dışında asla sıfırlanmaz veya silinmez. Ancak bazen, aşağıdaki sebeplerden dolayı bir hesap silinmiş veya sıfırlanmış gibi görünebilir:

  • Tarayıcınızın adres çubuğuna www.elvenar.com yazdığınızda otomatik olarak bulunduğunuz konuma uygun sunucuya yönlendirilirsiniz. Kullanıcı girişi sayfasına gittiğinizde ekranın üst tarafında küçük bir bayrak görürsünüz. Bu, ziyaret ettiğiniz sunucuyu gösterir. Bazı dillerin birden fazla sunucusu vardır (örneğin US, International ve Beta sunucuları İngilizce dilini kullanır). Listeden doğru bayrağı seçtiğinize emin olun.

  • Bazı dillerin birden fazla oyun dünyası vardır (örneğin Arendyll ve Winyandor). Lütfen oynadığınız dünyanın doğru olup olmadığını kontrol edin.

  • Bir başka sebep de hesaba giriş yapılmaması olabilir. En az 30 gündür oyunu oynamıyorsanız hesabınız/hesaplarınız oyun dünyasından silinmiş olabilir.

Sorunu kendi başınıza çözemeyeceğiniz durumlarda destek ekibimiz size yardımcı olabilir. Bizimle temasa geçin! Sadece ekranın sağ üst köşesindeki "Bize Ulaşın" butonuna tıklayın ve mesajınızı oluşturup bize gönderin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Dil seç