Multiplayer & Interakcia s ostatnými hráčmi

Multiplayer & Interakcia s ostatnými hráčmi

Naspäť

Ako sa môžem brániť pred častým rabovaním?

Najlepším spôsobom, ako sa chrániť pred rabovaním, je byť vždy pripravený zozbierať všetku produkciu, akonáhle je dokončená. Aj trocha plánovania môže mať veľký úžitok, rabovanie stratí zmysel, keď nebude čo vyrabovať!

Okrem toho, mať silnú obranu mesta je tiež dobrý spôsob, ako ochrániť svoje mesto. V správe armády môžete pomocou modrej ikonky "štítu"  zvoliť jednotky, ktoré budú brániť Vaše mesto pri prípadnom útoku.

Mať rozličné množstvo jednotiek zo svojej súčasnej éry, spolu so špeciálnymi jednotkami, ako je napr. Šampión, môže pomôcť. Majte na pamäti, že Vaše obranné jednotky nemôžu byť pri obrane mesta nadobro stratené (hoci budú porazené), takže ich zaradením do obrannej armády o ne neprídete a to ani v prípade kompletnej porážky!

V neposlednom rade, Hostinec priateľov mimo iných bonusov, ponúka za pár strieborniakov mestský štít. Ten zabráni na nejaký čas ostatným hráčom napadnúť Vaše mesto a teda znemožní aj rabovanie. Avšak pozor, použitie štítu nezabráni hráčovi vo vyrabovaní Vášho mesta, ak ho predtým úspešne napadol ešte pred aktivovaním štítu!

Výber jazyka