Migracja

Migracja

Wróć

Mam postać na wszystkich światach, gdzie potencjalnie mogę migrować. Co mogę zrobić?

Aby mieć możliwość migracji musi Pan/Pani permanentnie skasować postać na jednym ze światów, gdzie możliwa jest migracja. Jeśli nie chce Pan/Pani tego robić sugerujemy rozmowę z innymi graczami i użycie ich pomocy do transferu przedmiotów na wybrany serwer. W tym celu można sprzedać je wybranemu graczowi poprzez targ, a następnie zakupić je od niego na świecie docelowym po dokonaniu migracji. Prosimy pamiętać, aby współpracować jednie z zaufanymi graczami, ponieważ obsługa gry nie odpowiada za sytuacje, gdy druga osoba nie odda przedmiotów.

Przedmioty, które nie mogą być sprzedane na targu nie mogą zostać przeniesione na inny świat.
Jednakże może Pan/Pani skontaktować się z supportem w celu przeniesienia przedmiotu na wybrany świat, na który otwarta jest obecnie migracja, jeśli posiada Pan/Pani aktywne postacie na wszystkich światach na które możliwa jest migracja oraz sytuacja spełnia wszystkie poniższe wymagania:
  • Przedmiot był dostępny tylko podczas wyprzedaży lub eventu i obecnie nie można go zdobyć
  • Przedmiot został zakupiony za bryłki
  • Przedmiot nie może zostać sprzedany na targu
LUB
  • Przedmiot został zdobyty z zadania, które nie jest już dostępne w grze
  • Przedmiot nie może zostać sprzedany na targu
LUB
  • Przedmiot został otrzymany za wygranie jednego z naszych głównych eventów (Wielkanocna Rozgrywka, Dzień Niepodległości, Oktoberfest). 
Prosimy pamiętać, że obsługa gry nie jest zobligowana do przeniesienia przedmiotów, które nie mogą zostać normalnie przeniesione, więc mogą odrzucić prośbę, nawet jeśli powyższe wymagania są spełnione.
Wybierz język