Migrácia

Migrácia

Naspäť

Mám postavu vo všetkých potencionálnych svetoch, kde je migrácia. Čo môžem spraviť?

Aby ste mohli použiť možnosť migrácie, musíte natrvalo odstrániť svoj účet v jednom zo svetov, do ktorých je migrácia otvorená. Ak to nechcete urobiť, môžeme vám navrhnúť, aby ste požiadali iných hráčov, aby vám pomohli s prevodom vašich predmetov do príslušného sveta. Jednoducho ich predajte prostredníctvom trhu a po migrácii vám ich predajú späť. Robte to však iba s hráčmi, ktorým dôverujete. Tím podpory vám nemôže pomôcť, ak sa vám položky nevrátia.

Položky, ktoré sa nedajú predať na trhu, sa nedajú preniesť do iných svetov. Môžete však požiadať našu zákaznícku podporu o presunutie položky do ľubovoľného sveta, do ktorého je migrácia otvorená, ak máte aktívny charakter vo všetkých svetoch, kam je migrácia možná, a spĺňate všetky nasledujúce požiadavky:
  • Položka bola k dispozícii iba počas výpredaja a teraz ju nie je možné získať,
  • Položka bola zakúpená pomocou nuggiet,
  • Položka sa nedá predať na trhu.
ALEBO
  • Položka bola získaná z úlohy, ktorá už v hre nie je k dispozícii,
  • Položka sa nedá predať na trhu .
ALEBO
  • Táto položka je predmetom za víťazstvo v udalosti (Veľkonočné podujatie, Deň nezávislosti, Októberfest), a bola získaná výhrou v jednej z našich hlavných udalostí.

Upozorňujeme, že tím podpory nie je povinný previesť žiadnu položku, pretože to zvyčajne nie je možné, takže môže vašu žiadosť kedykoľvek odmietnuť, aj keď spĺňate uvedené kritériá.