Premium

Premium

Zpět

Apple iOS - Zaplatil jsem za produkt, ale nepřišel mi. Co mám dělat?

Mrzí nás, že máte potíže při nákupu. Někdy se při nákupu z mobilního zařízení může stát, že se zakoupený produkt automaticky nepřipíše. Může to být způsobeno třeba jen nestabilním připojením k internetu. Nemějte strach, pomůžeme Vám dostat to, co jste si zakoupili.

Pokud jste si zakoupili Prémiové body, balíček nebo jakýkoliv jiný nákup v aplikaci ve hře Divoké kmeny, ale nic jste neobdrželi, zde jsou možnosti, co můžete udělat:

  1. Jednoduše otevřete obchod znovu, je možnost, že se produkt pak automaticky připíše.
  2. Zcela ukončete aplikaci a znovu ji spusťte.
Takto můžete správně zavřít Divoké kmeny na iOS7 nebo novějším:

  • Stiskněte 2x tlačítko "Home" a zobrazí se vám náhledy aktuálně používaných aplikací.
  • V tomto přehledu vyhledejte aplikaci Divoké kmeny. Možná bude nutné přejet prstem doprava, abyste aplikaci vyhledali.
  • Pro zavření aplikace, přejeďte prstem po náhledu aplikace nahoru.

Pokud restartování hry Divoké kmeny nepomohlo, kontaktujte náš tým zákaznické podpory. Můžete to udělat skrze nastavení hry. Klepněte na tlačítko "Support systém" nebo jednoduše klikněte na tlačítko pod tímto článkem. Při vytváření ticketu pro herní podporu, prosím pošlete snímek obrazovky s potvrzením, který poskytuje iTunes. Faktura vypadá následovně:
Jak najít historii nákupů v iTunes se dozvíte zde.

Poznámka: Je-li nákup ve stavu "čeká", tak naneštěstí ještě nemůžeme dělat nic, jelikož se čeká na zpravování platby na straně společnosti Apple.

Každá jednotlivá transakce v aplikaci probíhá skrz iTunes, proto se musíte při problémech s nákupem v aplikaci obrátit přímo na iTunes. Může se jednat o odmítnuté platby nebo neplatný účet.

Pro více informací, jak kontaktovat iTunes, klikněte prosím zde.