Premium

Premium

Zpět

Android - Zaplatil jsem za produkt, ale nepřišel mi. Co mám dělat?

Mrzí nás, že máte problémy spojené s vaším nákupem. Ve vyjímečných případech se může stát, že vám nepřijde zakoupený produkt, pokud jste platili pomocí mobilního zařízení. Toto bývá většinou způsobené nestabilním připojením nebo ztrátou internetového připojení na mobilním zařízení během platebního procesu. Nemusíte se však bát, protože určitě obdržíte to, co jste si zakoupil.

Pokud jste si zakoupili Prémiové body, herní balíček nebo vykonali jakoukoliv jinou platbu v aplikaci Divoké kmeny přes Google Play, ale nic vám na účet nepřišlo, vyzkoušejte prosím tyto kroky:
  1. Zkuste otevřít obchod v aplikaci ještě jednou - v mnohých případech se zakoupený produkt přidá na váš účet.
  2. Pokud se váš problém nevyřešil, zavřete aplikaci uplně a spusťte ji ještě jednou. Uděláte to tak, že navštívíte nastavení zařízení a v něm správce aplikací.

Pokud vám restartování aplikace Divoké kmeny nepomohlo, kontaktujte náš tým zákaznické podpory. Můžete to udělat skrze nastavení hry, kde klikněte na tlačítko "Podpora" nebo jednoduše klikněte na tlačítko pod tímto článkem.

Abychom zjistili stav vašeho nákupu, potřebujeme znát číslo objednávky (počínaje GPA.**), které naleznete na účtence, kterou obdržíte e-mailem od společnosti Google. Zkopírujte číslo GPA v textu, nebo jej přiložte k ticketu prostřednictvím snímku obrazovky. V případě potřeby se můžete dovědet více o své historii nákupu u společnosti Google prostřednictvím tohoto odkaz.

Poznámka: Bez čísla objednávky není možné sledovat ani vracet žádné položky.

Každá jednotlivá transakce provedená prostřednictvím naší Android aplikace probíhá skrze Google Play, proto se musíte při problémech s nákupem v aplikaci obrátit přímo na Google Play. Může se jednat o odmítnuté platby nebo neplatný účet.

Pro více informací, jak kontaktovat Google, klikněte zde.