Oynanış

Oynanış

Geri

Zafer Puanları

Tribal Wars 2 yeni oyun sonu senaryosunu sunar: Zafer Puanları! Şimdiye kadar, son oyun senaryosu kolaydı, ancak şimdi yeni ve daha doğru bir işleve geçiyoruz. Bu yeni senaryo ile, Zafer Puanı en fazla olan Klan kazanan olacak.

Zafer Puanları nelerdir?

Zafer Puanları, daha net bir dünya sonu senaryosuna yönlendiren yeni bir işlevdir.

Zafer Puanlarını Nasıl Alabilirim?

En az bir köye sahip olduğunuz her alan için bir Zafer Puanı alırsınız. Bir alanda sadece bir köye sahip olmanız ya da aynı alanda bulunan tüm köylere sahip olmanız fark etmez. Her durum için hala bir Zafer Puanı alacaksınız.

Klanım Zafer Puanlarımdan nasıl yararlanabilir?

Sahip olduğunuz Zafer Puanları, Klanların Zafer Puanlarına eklenir. En çok Zafer Puanı olan Klan kazanır. Her bir sunucunun Zafer Puanı için farklı limiti olduğunu unutmayın.

Zafer Puanlarını kaybeder miyim?

Sadece bir köyünüzün olduğu bir alanda o köyü kaybederseniz Zafer Puanını kaybedersiniz. Eğer alanda birden fazla köye sahipseniz, o zaman kaybınız olmaz.

Yeni bir Klan'a geçersem Zafer Puanlarıma ne olur?

Zafer Puanlarınız sizi 'takip eder'. Bu, sizi yeni Klanınıza kadar takip edecekleri anlamına gelir. Son Klanınızın Genel Zafer Puanlarından düşülecek ve ardından yeni Klanınızın Zafer Puanlarına eklenecektir.

Beni Klan'dan atarlarsa ne olur

Zafer Puanlarınızı kaybetmezsiniz. Öte yandan, eski Klanınız Zafer Puanlarınızı kaybeder çünkü genel Zafer Puanlarından düşülecektir.

Klanları sık sık değiştirirsem herhangi bir kısıtlama veya ceza var mı?

Hayır, hiç de değil. Klanınızı istediğiniz kadar sık değiştirebilirsiniz ve Zafer Puanlarınız etkilenmez.

Zafer Puanlarını alabilir miyim / devredebilir miyim?

Hayır, hiçbir koşulda mümkün değildir. Zafer Puanları belirli bir dünyada bir oyuncunun hesabına aittir. Taçlar ve / veya gerçek parayla satın alınamazlar, aktarılamazlar ve başka hesaplara satılamazlar. Sadece oyun mekaniği içinde kazanılabilirler ve dünya sonuna kadar hesabı takip ederler.

Dil seç