Události

Události

Zpět

Proč jsem neobdržel newsletter (email) o události?

Pokud jste neobdrželi newsletter (email) o události, může to mít hned několik důvodů. Ať už ale jde o jakýkoliv, technicky není možné Vám tento newsletter zaslat znovu. Též není možné Vám manuálně připsat měnu události nebo jakékoliv jiné dárky. Nicméně pokud Vám byl newsletter odeslán, můžete si tuto odměnu kdykoliv v průběhu události vybrat. Níže naleznete seznam důvodů a též návody, jak lze v takových případech postupovat.

Vaše emailová adresa nebyla ověřena

Pokud Vaše emailová adresa nebyla ověřena, nemůžeme Vám zasílat žádné newslettery. Vaši emailovou adresu si můžete ověřit v přímo v nastavení hry.

Nedovolili jste nám Vám zasílat newslettery

V nastavení hry, konkrétně v okně Nastavení použití dat můžete najít položky Možnosti, skrze kterou můžete zakázat či povolit přijímání našich newsletterů. Ujistěte se prosím, že jste zasílání newsletterů povolili, pokud je chcete dostávat.


Jakmile jste hotovi, nezapomeňte potvrdit vaše nastavení kliknutím na tlačítko "Uložit nastavení".

Nedávno jste si změnili emailovou adresu

Pokud jste si nedávno změnili emailovou adresu, je možné, že newsletter byl zaslán na starou emailovou adresu. Proto si zkontrolujte doručenou poštu na staré emailové adrese.

Zrušili jste zasílání herních newsletterů

Pokud jste se obecně odhlásili ze zasílání newsletterů, což znamená všech newsletterů zasílaných společností InnoGames skrze jakoukoliv naši hru pomocí odhlašovacího odkazu v doručeném emailu, nebudete od nás dostávat žádné další newslettery, jelikož jste tuto možnost zakázali. V tomto případě je možné se opětovně přihlásit k odběru newsletterů skrze položku Nastavení použití osobních dat v herním nastavení. 

Email byl zaslán do složky Spam

Je možné, že newsletter byl poskytovatelem Vaší emailové schránky označen za spam. V takovém případě zkontrolujte prosím složku Spam. V některých případě je možné, že newsletter byl úplně zablokován a nebyl vůbec doručen.

Vaše emailová schránka je přeplněná, nemůžete tedy přijímat další emaily

Většina poskytovatelů emailových schránek nabízí limitovaný prostor pro Vaše emaily. Pokud jste dosáhli takového limitu, nebudete moci dostávat žádné další emaily. Zkontrolujte prosím, zda máte ve Vaší emailové schránce dostatek místa.

Vaše emailová schránka byla deaktivována

Pokud se delší dobu nepřihlásíte do Vaší emailové schránky, Vaše schránka může by označena jako neaktivní, případně může být úplně deaktivována. V takovém případ není bohužel možné dostávat herní newslettery.

Výběr jazyka