Udalosti

Udalosti

Naspäť

Ligy – ako fungujú?Ligy sú funkciou, ktorá môže sprevádzať udalosť v Elvenare.

Pretekaním cez podujatie môžete dosiahnuť päť rôznych líg: Hobby, Železná, Bronzová, Strieborná a Zlatá liga. Každá liga je obmedzená na niektorých hráčov s požadovaným počtom bodov pre danú ligu. Ak je už liga plná, presuniete sa do ďalšej ligy nižšie, ale pamätajte, že pozície v ligách sa prepočítavajú každú hodinu, takže nestrácajte nádej a pokračujte v súťaži v pretekoch, aby ste mohli postúpiť. Aj v ligách!

    
 • Hobby - Všetci hráči
 • Železná– top 50 %
 • Bronzová– prvých 20 %
 • Strieborná – horných 5 %
 • Zlatá – horné 1 %

 • Pre Hobby ligu stačí začať hrať udalosť. Pokiaľ ide o ostatné ligy, musíte zbierať meny udalostí, aby ste mohli postupovať cez ligy.  Každá liga má minimálny počet bodov, ktoré je potrebné dosiahnuť. Požiadavky na ligu sú založené na postupe všetkých hráčov, ktorí hrajú udalosť, a prepočítavajú sa každú hodinu, takže si môžete všimnúť nejaké zmeny v požadovaných bodoch na dosiahnutie ďalšej ligy. Ak umiestnite kurzor myši na ikonu Ligy v okne udalosti, uvidíte svoju pozíciu a koľko ďalej musíte prejsť, kým sa nedostanete do ďalšej ligy.

  Čím viac hráte a čím ďalej sa dostanete, tým viac extra odmien získate!
  V ligách môžete vyhrať ešte fantastickejšie ceny, ako napríklad budovy s platnosťou, body znalostí, kráľovské reštaurovanie a mnohé ďalšie v závislosti od samotnej udalosti, vrátane exkluzívnych portrétov, ktoré nie sú dostupné nikde inde v hre!

  Výber jazyka