Technické problémy

Technické problémy

Naspäť

Zdá sa, že moja hra sa resetovala - stratil som všetok pokrok. Ako sa vrátim k mojej starej hre?

Herný účet sa nikdy neresetuje ani nezmaže, ak nieje neaktívny viac ako 30 dní. Ale niekedy sa stane, že účet sa zobrazí ako zmiznutý alebo je resetovaný, a to sa môže stať v nasledujúcich prípadoch:

  • Keď zadáte adresu www.elvenar.com/ do panela s adresou URL vášho prehliadača, automaticky sa presmerujete na server, o ktorom sa domnieva, že sa nachádzate, na základe vašej polohy. Keď prejdete na prihlasovaciu stránku, v hornej časti obrazovky sa zobrazí malá vlajka. Tá označuje server, ktorý ste navštívili. Niektoré jazyky majú viac ako jeden server ( US, Medzinárodný, a beta (ZZ)  používajú angličtinu), preto sa uistite, že ste na správnom mieste alebo len vyberte správnu vlajku zo zoznamu.
  • Niektoré jazykové verziu majú viac ako jeden svet (napríklad Arendyll a Winyandor). Uistite sa, že sa prihlasujete na ten správny. 
  • Ďalším dôvodom môže byť nečinnosť. Ak ste nehrali za posledných 30 dní, vaše účty mohli byť odstránené zo sveta hier.

V prípade ak nie ste schopný vyriešiť problém sám náš tím podpory by vám mal pomôcť. Kontaktujte nás! Stačí kliknúť na tlačidlo "Kontaktujte nás" v pravom hornom rohu tejto stránky a vytvoriť správu a poslať nám ju. Budeme vás kontaktovať čo najskôr.

Výber jazyka