Diamanty, Balíčky a Akcie

Diamanty, Balíčky a Akcie

Naspäť

Apple - Objednal som si produkt, ale nedostal som ho. Čo môžem urobiť?

Je nám ľúto, že ste pri nákupe zaznamenali problémy. V zriedkavých prípadoch sa môže, žiaľ, stať, že nedostanete to, čo ste kúpili pri nákupe pomocou mobilného zariadenia. Môže to byť napríklad v dôsledku strateného alebo nestabilného internetového pripojenia vášho mobilného zariadenia počas procesu platby. Ale nebojte sa, pomôžeme vám získať to, čo ste si kúpili.

Ak ste si zakúpili diamanty, balík alebo akýkoľvek iný nákup v aplikácii v Elvenare, ale nedostali ste nič, môžete podniknúť niekoľko krokov:
  1. Jednoducho znova otvorte obchod v aplikácii; v mnohých prípadoch to už produkt doručí na váš účet
  2. Ak to váš problém nevyrieši, úplne ho zatvorte a znova spustite.

Takto môžete správne uzavrieť Elvenar na iOS 7 alebo vyššom:
  • Stlačte dvakrát tlačidlo Domov. Uvidíte malé ukážky nedávno použitých aplikácií.
  • V tomto prehľade vyhľadajte aplikáciu Elvenar. V niektorých prípadoch bude pravdepodobne potrebné prejsť prstom doľava alebo doprava.
  • Prejdite prstom po ukážke aplikácie a zatvorte ju.
Ak reštartovanie Elvenaru nepomôže, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory. Môžete to urobiť tak, že prejdete na svoje nastavenia v hre a klepnete tam na tlačidlo Podpora. Alebo jednoducho kliknite na tlačidlo pod týmto článkom. Pri vytváraní tiketu poskytnite snímku obrazovky s potvrdením od spoločnosti iTunes. Faktúra bude vyzerať podobne ako táto:
Tu sa dozviete, ako nájsť históriu nákupov iTunes.

Poznámka: Ak sa transakcia stále zobrazuje ako „Čaká sa“, žiaľ vám zatiaľ nemôžeme pomôcť a budeme musieť počkať, kým spoločnosť Apple nespracuje nákup.

Každá jednotlivá transakcia uskutočnená prostredníctvom našej aplikácie pre systém iOS prechádza iTunes. Preto sa musíte pri pokuse o nákup v aplikácii obrátiť priamo na iTunes, ak máte problémy, ako sú odmietnuté platby alebo neplatný účet.

Ak chcete získať viac informácií o tom, ako kontaktovať iTunes, kliknite sem.
Výber jazyka