Diamanty, Balíčky a Akcie

Diamanty, Balíčky a Akcie

Naspäť

Android - Objednal som si produkt, ale nedostal som ho. Čo môžem urobiť?

GOOGLE PLAY

Je nám ľúto, že ste pri nákupe zaznamenali problémy. V zriedkavých prípadoch sa môže, žiaľ, stať, že nedostanete to, čo ste kúpili pri nákupe pomocou mobilného zariadenia. Môže to byť napríklad v dôsledku strateného alebo nestabilného internetového pripojenia vášho mobilného zariadenia počas procesu platby. Ale nebojte sa, pomôžeme vám získať to, čo ste si kúpili.

Ak ste si v službe Google Play zakúpili diamanty, balík alebo iný nákup v aplikácii v Elvenare, ale nedostali ste nič, môžete podniknúť niekoľko krokov:
  1. Jednoducho znova otvorte obchod v aplikácii; v mnohých prípadoch to už produkt doručí na váš účet
  2. Ak to váš problém nevyrieši, zatvorte aplikáciu a znova ju spustite. Aby ste to urobili, vynútite zastavenie Elvenar prostredníctvom nastavení zariadenia> Správca aplikácií.

Ak zatvorenie aplikácie Elvenar nepomôže, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory. Môžete to urobiť tak, že prejdete na svoje nastavenia v hre a klepnete tam na tlačidlo Podpora. Alebo jednoducho kliknite na tlačidlo pod týmto článkom.

Aby sme mohli zistiť stav nákupu, potrebujeme číslo objednávky (začínajúce GPA. **), ktoré nájdete na potvrdenke, ktorú dostanete prostredníctvom e-mailu od spoločnosti Google. Skopírujte číslo GPA textom alebo pomocou snímky obrazovky a priložte ho k ticketu. V prípade potreby sa môžete dozvedieť viac o svojej histórii nákupu prostredníctvom služieb Google, presnejšie prostredníctvom tohto odkazu.

Poznámka: Bez čísla objednávky nie je možné sledovať ani vracať žiadne položky.

Každá transakcia uskutočnená prostredníctvom našej aplikácie pre Android s výnimkou Amazonu prechádza cez Google Play. Ak sa pri pokuse o nákup v aplikácii budete musieť naďalej stretávať s problémami, ako sú napríklad odmietnuté platby alebo neplatný účet, budete sa musieť obrátiť priamo na spoločnosť Google.

Ak chcete získať ďalšie informácie o tom, ako kontaktovať spoločnosť Google, klepnite tu.

AMAZON APLIKÁCIA

Ak ste si zakúpili diamanty, balík alebo akýkoľvek iný nákup v aplikácii v Elvenare prostredníctvom Amazon Appstore, ale nedostali ste nič, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory. Môžete to urobiť tak, že prejdete na svoje nastavenia v hre a klepnete tam na tlačidlo Podpora. Alebo jednoducho kliknite na tlačidlo pod týmto článkom. Pri vytváraní ticketu poskytnite snímku obrazovky s potvrdením od spoločnosti Amazon.

Naučte sa, ako nájsť svoju históriu nákupu Amazon tu.

Súvisiace články
Výber jazyka