Gameplay

Gameplay

Wróć

Punkty Zwycięstwa

Tribal Wars 2 prezentuje nowy scenariusz zakończenia gry: Punkty Zwycięstwa! Do tej pory scenariusz końcowy był jednym z łatwiejszych, ale teraz przechodzimy do nowej, dokładniejszej funkcji. W tym nowym scenariuszu zwycięzcą będzie jedno plemię z największą liczbą Punktów Zwycięstwa.

Czym są Punkty Zwycięstwa (PZ)?

Punkty Zwycięstwa to nowa funkcja, która prowadzi do bardziej przejrzystego scenariusza końca świata.

Jak mogę zdobyć Punkty Zwycięstwa?

Otrzymujesz jeden Punkt Zwycięstwa za wioskę, którą posiadasz, w każdej prowincji. Nie ma znaczenia, czy jesteś właścicielem tylko jednej wioski w prowincji, czy jesteś właścicielem wszystkich wiosek w tej samej prowincji. Wciąż otrzymujesz jeden Punkt Zwycięstwa w każdym przypadku.

W jaki sposób moje plemię korzysta z moich Punktów Zwycięstwa?

Punkty Zwycięstwa, które posiadasz, są dodawane do Punktów Zwycięstwa twojego Plemienia. Plemię z największą liczbą punktów zwycięstwa jest ogłoszone zwycięzcą. Należy pamiętać, że każdy serwer ma inny limit Punktów Zwycięstwa.

Czy tracę punkty zwycięstwa?

Tracisz punkty zwycięstwa, jeśli stracisz wioskę w prowincji, w której masz tylko jedną wioskę. Jeśli masz więcej niż jedną wioskę w prowincji, nic nie tracisz.

Co stanie się z moimi punktami zwycięstwa, jeśli przeniosę się do nowego plemienia?

Twoje Punkty Zwycięstwa "podążają" za tobą. Oznacza to, że pójdą za tobą do twojego nowego plemienia. Zostaną odjęte od ogólnych Punktów Zwycięstwa twojego ostatniego Plemienia, a następnie zostaną dodane do ogólnych Punktów Zwycięstwa twojego nowego Plemienia.

Co się stanie, jeśli wyrzucą mnie z mojego plemienia?

Nie stracisz swoich Punktów Zwycięstwa. Twoje stare plemię straci twoje Punkty Zwycięstwa, ponieważ zostaną one odjęte od ich ogólnych Punktów Zwycięstwa.

Czy są jakieś ograniczenia lub kary, jeśli często zmieniam Plemiona?

Nie, wcale. Możesz zmieniać Plemiona tak często, jak chcesz, a Twoje Punkty Zwycięstwa nie zostaną zmienione.

Czy mogę kupić / przekazać / sprzedać punkty zwycięstwa?

Nie, nie możesz w żadnych okolicznościach. Punkty Zwycięstwa należą do konta gracza w określonym świecie. Nie można ich kupić za pomocą koron i / lub prawdziwych pieniędzy, nie można ich przenieść i nie można ich sprzedać na inne konta. Można je zdobywać tylko w mechanice gry i "śledzą" konto, dopóki świat się nie skończy.

Wybierz język