Oynanış

Oynanış

Geri

İşbirlikli Oyun

İşbirlik Sistemi

Eğer uzakta olmanız ve birinin hesabınıza göz kulak olmasını istiyorsanız ya da bir hesapta arkadaşlarınız ve aileniz ile oynamak istiyorsanız İşbirlikli oyun sistemini faydalı bulabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur, sadece bir diğer oyuncuyu hesabınıza davet edin.İşbirliği Ayarları

Bunu yapmak için, ana menüden ayarlar penceresini açın, "İşbirliği" sekmesine geçin. Buradan İşbirliği durumunuzla ilgili genel bilgiye erişebilirsiniz.İşbirliği partneri eklemek

Bir oyuncuyu İşbirliği partneriniz olarak eklemek için, davet butonuna basın. Bir oyuncuyu davet ederken, Klanınızın tüm listesini göreceksiniz.


DavetlerDavet edilen kişi oturum açma ekranını ziyaret ettiğinde, yollanan davet ekranda görüntülenecek ve kabul edilebilecektir. Zaten bir daveti kabul ettiyseniz, oturum açma ekranında İşbirliği partneriniz oturum açma seçeneği olarak görüntülenecektir.

Bu özellik ile dikkatli olmalısınız ve hesabınıza davet ettiğiniz kişinin güvendiğiniz biri olduğuna emin olmalısınız. Neredeyse hesabınız üzerinde tüm yetkiye sahip olacak bu kişilerin hesabınıza zarar verme olasılığı da hayli yüksektir. İşbirliği durumunu istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Siz ve davet ettiğiniz kişi, eş zamanlı olarak farklı cihazlardan oynayabilirsiniz.

İşbirliği tek taraflıdır, bu da demek oluyor ki eğer klan arkadaşınız sizi işbirliği partneri olarak kendi hesabına davet etmiş ve siz de kabul etmiş iseniz, o hesaba erişiminiz olacak fakat onun sizin hesabınıza erişimi olmayacaktır. Tabii ki siz de onu işbirliği partneri olarak davet ederseniz, o zaman sizin hesabınıza aynı şekilde erişimi olabilir.

İpucu:
İşbirliği partnerinizin hesabında oynasanız bile her zaman kendi Taçlarınızı harcayacaksınız.

Kurallar ve Kısıtlamalar


İşbirliği oyununda bazı kısıtlamalar da vardır:
  • Maksimum 2 işbirlikçi oyuncu bir hesapta birlikte oynayabilir. (Bir ana kullanıcı, 2'ye kadar işbirlikçi oyuncu)
  • Bir oyuncunun en fazla 9 işbirliği hesabı olabilir, oyuncuya daha fazla işbirliği verilemez.
  • İşbirliği yaptığınız oyuncuların sizinle aynı klanda olmaları gerekir.
  • Eğer klanınızdan ayrılırsanız, işbirliği partnerleriniz de hesabınızdan silinir.
  • Bir işbirliği partnerini çıkardıktan sonra, her iki hazne de 7 günlüğüne kitlenir. Bu süre zarfında, boş bir yer olsa bile, bu slotlara başka bir oyuncu davet edemezsiniz.
  • İşbirliği partneri sikke basamaz. Fakat asilzade istihdam edebilir.
  • Eğer hesap sahibi engellenirse, tüm işbirliği partnerleri o hesaptan çıkarılır.
  • Hesap partnerlerinizin taçlarınıza erişimi yoktur. Fakat hesabın envanterinde ne varsa kullanabilirler ve kendi taçlarını harcayabilirler.
  • İşbirliği partnerleri raporları silme, mesajları silme, forum gönderisi ya da başlığı yaratma, Klan forumlarını düzenleme ya da Klan forumu başlıklarını/gönderilerini silme haklarına sahip değildir.

İpucu:
Klanınız içinde işbirliği takımı yaratın ve aynı ordu ön ayarı ve grup ikonunu kullanın, böylece kullanıcılar başka hesaptayken kendilerini evde hissedebilecekler.
Dil seç