Elmas ve Paketler

Elmas ve Paketler

Geri

Android - Bir ürün satın aldım ama hesabıma geçmedi. Ne yapabilirim?

GOOGLE PLAY

Satın alma işleminizle ilgili sorunlar yaşadığınız için üzgünüz. Nadiren de olsa, maalesef bir mobil cihazla alışveriş yaparken satın aldığınız ürünün hesabınıza geçmediği durumlar olabilir. Bunun nedeni, ödeme işlemi sırasında mobil cihazınızdaki dengesiz bir internet bağlantısından veya bağlantının kopmasından kaynaklanıyor olabilir. Ancak endişelenmeyin, satın aldığınız ürünü elde etmenize yardımcı olacağız.

Elvenar için Elmas, Paket veya başka bir uygulama içi ürün satın aldıysanız ancak hiçbiri hesabınıza geçmediyse, kendi başınıza atabileceğiniz bazı adımlar var:

  1. Uygulama içi Mağaza'yı tekrar açın; genellikle bu ürünün hesabınıza geçmesini sağlar.
  2. Bu, sorunu çözmezse uygulamayı tamamen kapatın ve yeniden başlatın. Bunu yapmak için Cihaz Ayarları > Uygulama Yöneticisi aracılığıyla Elvenar'ı durdurmaya zorlayın.
Elvenar'ın yeniden başlatılması yardımcı olmazsa, lütfen Müşteri Destek Ekibimizle iletişime geçin. Bunu oyun içi ayarlarınıza gidip oradaki Destek butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Veya bu yazının altındaki butona tıklayın.

Satın alma işleminizin durumunu araştırabilmek için, e-posta yoluyla Google'dan aldığınız makbuzun üzerinde yer alan sipariş numarasına (GPA'dan başlayarak. **) ihtiyacımız olacak. Lütfen GPA numarasını metne veya ekran görüntüsüne kopyalayın ve çağrınıza ekleyin. Gerekirse, satın alma geçmişiniz hakkında daha fazla bilgiyi Google'ın hizmetleri aracılığıyla, daha kesin olarak bu bağlantı aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Not: Sipariş numarası olmadan, herhangi bir ürünü izlemek veya iade etmek mümkün değildir.

Amazon hariç, Android uygulamamız üzerinden yapılan her işlem Google Play'den geçmekte. Bu nedenle, uygulama içi satın alma işlemi yapmaya çalışırken, reddedilen ödemeler veya geçersiz hesap gibi bir sorun yaşamaya devam ederseniz doğrudan Google ile iletişime geçmeniz gerekir.

Google ile nasıl iletişim kuracağınız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

AMAZON APP

Amazon Appstore aracılığı ile Elvenar için Elmas, Paket veya başka bir uygulama içi ürün satın aldıysanız ancak hiçbiri hesabınıza geçmediyse, lütfen Müşteri Destek Ekibimizle iletişime geçin. Bunu oyun içi ayarlarınıza gidip oradaki Destek butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Veya bu yazının altındaki butona tıklayın. Bir destek çağrısı oluştururken, lütfen Amazon tarafından sağlanan makbuzun ekran görüntüsünü de ekleyin.

Amazon satın alma geçmişinizi nasıl bulacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.