Видалення облікового запису

Видалення облікового запису

Нам шкода, що ви йдете

У вас виникли проблеми з грою або будь-яке інше питання? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, щоб ми могли вам допомогти.

Якщо ви все ще бажаєте видалити свій обліковий запис, ви можете подати запит на видалення тут. Ваш обліковий запис і дані будуть видалені відповідно до чинного німецького та європейського законодавства про захист даних.

Зверніть увагу, що після повного видалення вашого облікового запису ми не зможемо його відновити. Якщо ви передумаєте після того, як подали запит на видалення, ви можете знову активувати свій обліковий запис, увійшовши в нього протягом наступних 7 днів. Якщо це неможливо, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки якомога раніше, інакше ми не зможемо вчасно втрутитися.

Запит на видалення облікового запису

Щоб почати процес видалення вашого облікового запису, введіть адресу електронної пошти, пов'язану з вашим обліковим записом (обліковими записами), нижче. Ми надішлемо вам лист із посиланням для підтвердження. Якщо у вас немає адреси електронної пошти, пов'язаної з вашим обліковим записом, ви можете видалити свій обліковий запис, зайшовши в опції використання даних під час входу в гру.

Виберіть мову